پوشاک زنانه مدانیسا ترکیه

مدانیسا یک سایت مشهور برای فروش لباس زنانه درترکیه است. تمرکز سایت مدانیسا در فروش انواع مدل لباس با حجاب ترکیه است. سایت مدانیسا ترکیه علاوه بر تولید مدل های مختلف لباس زنانه پوشیده و اسلامی محصولات چند تولید کننده لباس و پوشاک زنانه ساخت ترکیه را نیز ارایه میکند.

محصولات مدانیسا

سایت مدانیسا ترکیه طیف وسیعی از محصولات زنانه را به فروش میرساند. انواع مختلف لباس پوشیده در دسته بندی های مختلف ارایه می گردد. مدل های مختلف مانتو با حجاب مانتو بلند ترکی  کلاه حجاب و توربان ترک مدل های مختلف شلوار بلوز لباس لباس زیر و انواع مایو زنانه لباس مجلسی با حجاب مدلهای مختلف کیف و کفش زنانه و ده ها دسته بندی و صدها محصول دیگر در سایت مدانیسا و شعب آن در شهرهای ترکیه به فروش می رسد.

خرید از مدانیسا

هموطنان گرامی که قصد خرید از مدانیسا را دارند توجه کنند که مدانیسا یکی از معدود سایتهای ترکیه است که ارسال مستقیم به ایران دارد و پرداخت از طریق شبکه بانکی شتاب ایران را قبول میکند.(شرایط ارسال به ایران در حال کنسل شدن است). از این رو افراد میتوانند از داخل ایران خودشان و بدون واسطه از سایت مدانیسا کالا سفارش بدهند. با این حال به دلیل روش خاص ارسال هزینه تمام شده ممکن است چندان به صرفه نباشد و شاید بهتر باشد از قبل خرید شرایط خرید از مدانیسا ترکیه را مقایسه و مطالعه کنید و با قیمتهای ارسال ترک جامه استانبول مقایسه کنید.

شرایط ارسال مدانیسا و شماره تماس ها

مشتریان گرامی در لینک زیر مدانیسا شرایط ارسال محصولاتش به خارج از کشور را توضیح داده است. توضیحات به زبان ترکی است. از مرورگر گوگل کروم برای ترجمه به انگلیسی استفاده کنید.

Modanisa Yurt Dışı Gönderim

همچنین برای مشاهده شماره تلفن های مدانیسا ترکیه و آدرس شعب به لینک های زیر مراجعه بفرمایید

آدرس شعب و شماره تماس های مدانیسا

صفحه مشخصات ارتباط سایت مدانیسا

**لطفا توجه** مشتریان محترم توجه کنند که ترک جامه استانبول نماینده مدانیسا نیست. خدمات امور مشترکین مدانیسا نیز نیست. لطفا هر گونه سوال یا مشکلی در مورد سفارش کالا دارند مستقیم به خدمات پشتیبانی مدانیسا تماس بگیرند. درصورتی که قصد سفارش از طریق ترک جامه استانبول برای شما انجام بشود لطفا از طریق تلگرام ارتباط برقرار کنید یا تلفن بزنید. تشکر

دسته بندی محصولات مدانیسا

همان گونه که اشاره شد سایت محصولات سایت مدانیسا دارای تنوع زیادی است و انوع و اقسام پوشاک زنانه در آن به فروش می رسد. چون زبان سایت مدانیسا ترکی و انگلیسی و ممکن است افراد با این دو زبان آشنایی کافی نداشته باشند جهت سهولت در مشاهده اجناس در سایت مدانیسا دسته بندی و منوهای سایت به تفکیک به زبان فارسی در ادامه آورده خواهد شد.

محصولات جدید مدانیسا

بخش محصولات جدید مدانیسا


انوع پوشش سر

بخش انواع پوشش سر


انوع پوشش سر

بخش انواع لباس پوشیده زنانه


انوع پوشش سر

بخش انواع لباس بیرون و مجلسی


انوع پوشش سر

انواع لباس سایز بزرگ زنانه


انوع پوشش سر

لباس شنا زنانه و لباس ورزشی


انوع پوشش سر

کفش و پوشاک جانبی مدانیسا


انوع پوشش سر

مدل های طراحان لباس


انوع پوشش سر

بخش لباس مجلسی مدانیسا