خرید از اسکیچرز ترکیه نمایش بزرگتر

خرید از اسکیچرز ترکیه

خرید از اسکچرز ترکیه

خرید از اسکیچرز ترکیه

اسکیچرز Skechers به مانند نایکی یک شرکت آمریکاییست که در زمینه تولید کفش و پوشاک ورزشی فعالیت دارد. این شرکت که در سال ۱۹۹۲ تاسیس شده است و دفتر آن در منهتن بیچ، شهر کالیفرنیا قرار دارد.

اسکچرز علاوه بر تولید انواع کفش اسپورت مردانه زنانه و بچه گانه در زمینه تولید کفش اسکیت، پوشاک ورزشی و صندل نیز فعالیت دارد، همچنین اسکچرز در کنار تولید محصولات گفته شده محصولاتی همچون کلاه، عینک، لباس، کیف و جوراب نیز تولید میکند.

محصولات اسکیچرز را از کجا خرید کنیم؟

1- خرید از خود سایز اسکیچرز: جهت خرید محصولات اسکیچرز از ترکیه به صورت آنلاین می توانید از طریق سایت رسمی اسکچرز ترکیه یا بوتیک اسکچرز در ترندیول یا سایر فروشندگان معتبر این برند در ترندیول ترکیه اقدام کنید.

دسته بندی محصولات اسکچرز

سایت اسکچرز ترکیه محصولات زیاد و متنوعی را برای فروش ارایه میکند. انواع کفش اسکیچرز, انواع کتونی اسکیچرز, انواع لباس ورزشی و گرمکن اسکیچرز و غیره . برای راحتی همه اقلام در دسته بندی های مشخصی قرار داده شده اند تا افراد بتوانند سریعتر محصول خود رو پیدا کنند.

اسکیچرز زنانه اسکیچرز مردانه اسکیچرز بچه گانه کلکسون اسکیچرز لباس ورزشی تخفیفات اسکیچرز2- خرید از بوتیک رسمی اسکیچرز در سایت ترندیول ترکیه:
جهت خرید محصولات اسکیچرز از ترکیه به صورت آنلاین می توانید از طریق بوتیک اسکچرز اقدام کنید. این بوتیک متعلق به خود برند اسکیچرز ترکیه است و همه 90 درصد اقلام موجود در سایت اسکیچرز در بوتیک آن نیز وجود دارد. خرید از ترندیول ساده تر است.3- خرید از بوتیک سایر فروشندگان اسکیچرز در سایت ترندیول ترکیه:
جهت خرید محصولات اسکیچرز از ترکیه به صورت آنلاین می توانید از طریق بوتیک های سایر فروشندگان اسکیچرز اقدام کنید. این بوتیک ها متعلق به مغازه ها و فروشندگان در کل کشور ترکیه است. بمانند سایت دیجی کالا که یک برند را چندین فروشنده با قیمتهای مختلف از شهرهای مختلف در کنار هم میفروشند. تنها نکته قابل توجه اینکه این بوتیک ها و فروشندگان امتیاز دارند. از بوتیک هایی که امتیاز آنها سبز نیست چیزی انتخاب نکنید.


سایت های مشابه