خرید از ال سی وایکیکی نمایش بزرگتر

خرید از ال سی وایکیکی

معرفی پوشاک ال سی وایکیکی


شرکت پوشاک LC Waikiki ترکیه یک شرکت چند ملیتی و مشهور در زمینه تولید انواع لباس - پوشاک و متعلقات است که دارای شعب و نمایندگی های زیادی در ترکیه و سایر کشورهای جهان است. این شرکت در سال 1985 اولین شعبه خود را در شهر پاریس فرانسه تاسیس کرد و خیلی سریع با تولید پوشاک با کیفیت و با قیمت رقابتی توانست خود را گسترش بدهد. تا سال 2016 پوشاک ال سی وایکیکی توانسه است در 31 کشور دنیا 600 شعبه تاسیس کند و موقعیت برند خود را محکمتر کند. همکنون دفتر مرکزی آن در شهر استانبول ترکیه است.


قیمت پوشاک ال سی وایکیکی که در سایت اصلی به خریداران ارایه می شود عملا برابر با قیمت نمایندگی ها و سایر فروشگاه های پوشاک ال سی وایکیکی در تمامی شهرهای ترکیه است. حتی در مواردی قیمت های انواع لباس و کفش در سایت با تخفیف و کمتر از فروشگاه ها به مشتری عرضه می شود.از این رو خرید از سایت رسمی و سفارش به صورت آنلاین در مواردی کمتر از مغازه ها تمام می شود.


شرکت پوشاک ال سی وایکیکی طیف وسیعی از لباس - پوشاک و البسه را برای خریداران مهیا کرده است. انواع شلوار جین - لباس مجلسی لباس شب لباس زنانه و مردانه - بچه گانه - لوازم آرایشی و بهداشتی شخصی و برای منزل با برند ال سی وایکیکی فروخته می شود.


خریداران گرامی دقت کنند که در این سایت ترک جامه شما با اطمینان خاطر کامل از خرید جنس اصل از فروشگاه اینترنتی اصلی ال سی وایکیکی در ترکیه اقدام به خرید خواهید نمود و نه از نمایندگی تهران یا هر شهر دیگری. با اطمینان از خرید محصولات اصل ال سی وایکیکی خرید اجام دهید.


خرید از ال سی وایکیکی

محصولات ال سی وایکیکی