خرید از ال سی وایکیکی نمایش بزرگتر

خرید از ال سی وایکیکی

خرید از ال سی وایکیکی

سخنی با شما بازدید کننده گرامی: سایت ترک جامه استانبول نماینده ال سی وایکیکی نیست. ما خدمات پشتیبانی ال سی وایکیکی نیستیم. کار ما خرید از ترکیه و تحویل در ایران به سفارش مشتریان گرامی است. پس لطفا برای اموری که به ما ربطی ندارد به ما تلفن نکنید. شماره خدمات پشتیبانی ال سی وایکیکی برای تماس از داخل ترکیه شماره 4449924 است.

معرفی پوشاک ال سی وایکیکی

شرکت پوشاک LC Waikiki ترکیه یک شرکت چند ملیتی و مشهور در زمینه تولید انواع لباس و پوشاک - کیف و کفش - پوشاک بچه و نوزاد و ... است. ال سی وایکیکی علاوه بر تولید و فروشن برند اختصاصی خودش سایر برندها را نیز توضیع میکند.

شعب و نمایندگی های ال سی وایکیکی

شاید برایتان جالب باشد که بدانید ال سی وایکیکی اولین شعبه خود را در شهر پاریس فرانسه در سال 1985 تاسیس کرد. ولی خیلی سریع با تولید پوشاک با کیفیت و با قیمت رقابتی توانست خود را گسترش بدهد. تا سال 2019 پوشاک ال سی وایکیکی توانسه است در 31 کشور دنیا 700 شعبه تاسیس کند و موقعیت برند خود را محکمتر کند. همکنون دفتر مرکزی آن در شهر استانبول ترکیه است.

آدرس شعب و نمایندگی ال سی وایکیکی در ترکیه

lcwaikiki در اکثر شهرهای کوچک و بزرگ ترکیه یک یا چند شعبه دارد. کمتر شهری در ترکیه را میتوان پیدا کرد که شعبه ای از فروشگاه ال سی وایکیکی در آن یافت نشود. مهمترین شعب آن برای ایرانیان شعب ال سی وایکیکی در شهر وان و شهر استانبول و آنتالیا است. چون شهر وان بزرگترین شهر تجاری نزدیک به مرز ایران است خیلی از ایرانی ها ترجیح میدهند از شهر وان خرید کنند.

آدرس السی وایکیکی در شهر وان ترکیه

این 3 آدرس در تاریخ 13 مهرماه 1401 از سایت lcwaikiki برداشته شده است و در اینجا قرار گرفته است.

Van Cadde
Bahçıvan Mah. Cumhuriyet Bulvarı No 26
İpekyolu / Van
04325020858

Van AVM
Serhat Mah. Cumhuriyet Bulv. No:147/ZK14-1K10
/ Van
04325020171

Erciş
Vanyolu Mah. Vanyolu Bulvarı Eski Ptt Karşıs 36/1 No:1, 65400
Erciş / Van
04323544699

تخفیف های ال سی وایکیکی

قیمت پوشاک ال سی وایکیکی که در سایت اصلی به خریداران ارایه می شود در اکثر مواقع برابر با قیمت نمایندگی ها و سایر فروشگاه های پوشاک ال سی وایکیکی در تمامی شهرهای ترکیه است. حتی در مواردی قیمت های انواع لباس و کفش در سایت ال سی وایکی با تخفیف و کمتر از فروشگاه ها به مشتری عرضه می شود.از این رو خرید از سایت رسمی و سفارش به صورت آنلاین در مواردی کمتر از مغازه ها تمام می شود.

زمان تخفیف های ال سی وایکیکی

این شرکت به مناسبت عید قربان در ترکیه و عید فطر در ترکیه همیشه تخفیف میزند.در عین حال مدتی است که دست و دلبازی زیادی می کنند و در طول هفته و ماه انواع تخفیفهای درصدی تخفیف اجناس outlet تخفیف 2 تا بخر 3 تا ببر و انواع دیگری از تخفیف را برای مشتریان آنلاین خود در نظر می گیرند. این تخفیف ها در راستای توسعه تجارت الکترونیک این برند است و فقط در وبسایت رسمی ال سی وایکیکی به صورت روزانه یا حتی محدود به چند ساعت قرار میگیرد و برای خرید از شعب ال سی وایکیکی موجود نیست.

خرید با اپلیکیشن ال سی وایکیکی

در راستهای همان سیاست توسعه تجارت الکترونیک و فروشن آنلاین ال سی وایکیکی یک سری تخفیف ها و کوپن های تخفیف را فقط برای آن دسته از خریدارانی فعال میکیند که سفارش خود را با اپلیکیشن ال سی وایکیکی سفارش بدهند. در جلو چنی تخفیفهایی کلمه uygulamada نوشته شده است.

محصولات ال سی وایکیکی

شرکت پوشاک ال سی وایکیکی طیف وسیعی از لباس - پوشاک و البسه را برای خریداران مهیا کرده است. انواع شلوار جین - لباس مجلسی لباس شب لباس زنانه و مردانه - بچه گانه - لوازم آرایشی و بهداشتی شخصی و برای منزل با برند ال سی وایکیکی فروخته می شود.


خریداران گرامی دقت کنند که در این سایت ترک جامه شما با اطمینان خاطر کامل از خرید جنس اصل از فروشگاه اینترنتی اصلی ال سی وایکیکی در ترکیه اقدام به خرید خواهید نمود و نه از نمایندگی تهران یا هر شهر دیگری. با اطمینان از خرید محصولات اصل ال سی وایکیکی خرید اجام دهید.

دسته بندی محصولات ال سی وایکیکی به فارسی

به دلیل اینکه سایت رسمی ال سی وایکیکی به زبان ترکی است خیلی از افراد نمی دانند محصول مورد نظر خود را در کجای سات پیدا کنند. جهت آسان شدن سعی کردیم تا دسته بندی محصولات را به فارسی برای شما قرار بدهیم.


  • پسرانه (4 تا 14 سال)
  • پسربچه (0 تا 5 سال)
  • نوزاد
  • کفش
  • اکسسوری
  • خانه و زندگی