خرید عینک ری بن از ترکیه نمایش بزرگتر

خرید عینک ری بن از ترکیه

خرید عینک ریبن اصل ایتالیا از نمایندگی رسمی Ray-Ban در ترکیه

بازدید کننده محترم خوش آمدید. از طریق سایت ترک جامه استانبول می توانید به صورت مستقیم از ترکیه و از سایت رسمی عینک ریبن اقدام به سفارش و خرید عینک ریبن اصل کنید. روال کاری ما سریع و دقیق است. خیلی آسانتر از آنچه فکر کنید می توانید یک عینک ریبن ارجینال با قیمت مناسب از ترکیه خرید کنید و درب منزلتان تحویل بگیرید. Ray-Ban محبوبترین مدل عینک آفتابی برای ایرانیهاست و برند ریبن از سالها قبل مشتریان فراوانی را در ایران به خود جذب کرده است.

معرفی شرکت لوکساتیکا

شرکت لوکساتیکا - Luxottica Group S.p.A - مالک رسمی شرکت ریبن آمریکا و سازنده عینک ریبن اصل ایتالیا است و مشتریان محترم می توانند با اطمینان خاطر کامل عینک ریبن ارجینال و اصل را بدون هیچ کم و کاستی از این شرکت در کشور ترکیه تهیه کنند.

نمایندگی عینک ریبن اصل ایتالیا

جهت کسب اطمینان و اعتماد کامل از رسمی بودن نمایندگی عینک ریبن در ترکیه و اصالت عینک های آن کافیست به وب سایت اصلی شرکت rayban به آدرس www.ray-ban.com بروید و در قسمت پایین سایت و بخش انتخاب کشور منطقه آسیا را مارک کنید. مشاهده خواهید کرد که کشور ترکیه بین 18 نمایندگی عینک ریبن در آسیاست.

نمایندگی های شرکت ریبن در جهان

شرکت ریبن در شهر ازمیر ترکیه

نکته قابل توجه در سایت اصلی ریبن این است که به راحتی می توان دید که کشور عزیزمان ایران در لیست کشورها نیست و این بدان معناست که ریبن آمریکا در ایران نمایندگی و شعبه ندارد. از این رو اگر در اینترنت با مواردی مانند نمایندگی عینک ریبن در ایران یا نمایندگی عینک ریبن در تهران یا اصفهان و ... مواجه شدید شک نکنید که این یک ادعای کذب است.

لازم به ذکر است که این ادعای نادرست به آن معنی نیست که آنها عینک ریبن تقلبی و فیک می فروشند ولی به این معناست که حتم به یقین آنها اصلا نماینده شرکت ریبن نیستند.

خرید آنلاین عینک ریبن:

نکته: لطفا توجه بفرمایید که از حدود یکسال پیش و با انجام بعضی تغییرات روی وبسایت ریبن ترکیه فروش خیلی از مدل ها به صورت آنلاین روی خود این سایت متوقف شده است و در عوض این امکان به سایر نمایندگان فروش ریبن در کشور ترکیه داده شده است. ضمنا درگاه سایت ریبن فقط کارتهای صادره از چند بانک معدود را قبول میکند و امکان ثبت سفارش از کارت سایر بانکها ممکن نیست.

خدمات پشتیبانی شرکت لوکساتیکا در انگلیس هم جواب و تاریخ مشخصی برای رفع این عیب نمی دهد. در ادامه نمایندگان معتبر فروش و ریسلرهای اصلی عینک ریبن ترکیه معرفی می شوند. جهت مشاهده مدل ها و قیمت ها روی آنها بزنید. دقت کنید که نوعا این سایتها در ایران مسدود شده اند لطفا از وی پی ان استفاده کنید.

معرفی نمایندگی های فروش عینک ریبن در ترکیه

آنچنان که اشاره شد به دلیل کاستی ها خود سایت ریبن ترکیه و نوعا قیمت بالاتر محصولات در سایت نسبت به بازار در ادامه چند نماینده فروش معتبر  مطلب به شما عزیزان معرفی خواهد شد.

فروشگاه آنلاین ترندیول ترکیه

ترندیول نمایندگی ریبن در ترکیه

سایت ترندیول ترکیه از جمله سایت های حراجی همه چیز فروش در ترکیه است. این سایت بزرگترین فروشگاه اینترنتی در ترکیه است. بدون شک نیمی از حجم بخش تجارت الکترونیک و فروش آنلاین در ترکیه به این سایت تعلق دارد. در ایران از لحاظ سبک کاری و نه حجم سفارش محصولات و مشتریها میتوان به سایت دیجی کالا اشاره کرد که مشابه ترندیول عمل میکند.


مجموعه مغازه های آتاسان اپتیک

آتاسان اپتیک نمایندگی ریبن در ترکیه

آتاسان اپتیک یکی از مشهورترین مغازه های زنجیره ای برای فروش انواع عینک آفتابی مارک مختلف در کشور ترکیه است. آنها در اکثر شهر های بزرگ و کوچک ترکیه شعبه دارند. اجناس را هم به صورت آنلاین توسط وبسایت رسمی و هم به صورت فروش در شعب به مشتری ارایه میکنند. آتاسان اپتیک علاوه بر برند ریبن بسیاری از برند های مشهور و نامدار عینک آفتابی را ارایه میکند. جهت خرید آنلاین عینک ریبن اصل به سایت های معرفی شده مراجعه نمایند و هر مدلی که می خواهند را انتخاب کنند. سپس لینک محصول را ارسال کنند تا سفارششان طبق روال و با سرعت انجام بشود. خرید اینترنتی عینک ریبن بدین روش هم از لحاظ قیمت تمام شده عینک ریبن و هم از لحاظ اصمینان خاطر 100 درصدی از اصل بودن عینک آفتابی شما به نفع سفارش دهنده محترم می باشد.

دقت کنید که قیمت عینک ریبن اصل ایتالیا به دلار آمریکا و چه بر مبنای سایر ارزها مانند یورو یا لیر ترکیه همیشه مبلغی در یک رنج قیمتی است و اگر سایت یا مغازه ای محصولات شرکت ریبن را به نام ریبن ارجینال ایتالیا با آمریکا ولی با قیمتی خیلی کمتر از سایت رسمی شرکت ریبن می فروخت باید به آن شک کرد.

مدل های عینک ریبن

شرکت ریبن مدلهای مختلف عینک ریبن را تولید و ارایه میکند. مدل های معروف عینک دودی ریبن در ایران شامل مدل خلبانی - عینک ریبن مدل ویفری - ریبن کلاب مستر و مدل کت است. در اصل خرید ray ban توسط مشتریان ایرانی بیشتر شامل این مدل ها می باشد. محصولات شرکت ریبن دارای انواع مختلفی است که با توجه به شکل فریم عینک و نوع شیشه با کدهای RB XXXX مشخص می شوند.

عینک ریبن مدل خلبانی

عینک ریبن مدل آویاتور که در ایران به عینک ریبن خلبانی معروف است از مدل های کلاسیک عینک ریبن است. این مدل طرفداران زیادی دارد و اولین طرحی بود که ریبن آمریکا آن را برای خلبانان نیروی هوایی آمریکا تولید میکرد. اگر به دنبال خرید عینک ریبن خلبانی اصل هستید این دقیقا همان محصولی است که به دنبال آن می گردید.

مشتریان محترم می توانند جهت خرید عینک ریبن مدل خلبانی با مشخص کردن رنگ و نوع شیشه و با اطمینان خاطر کامل از کیفیت عینک و اصل بودن آن اقدام به تهیه آن از شرکت ریبن ایتالیا کنند.

عینک ریبن مدل خلبانی کلاسیک

ریبن خلبانی مدل 3025 کلاسیک

عینک ریبن مدل خلبانی کالگشن

ریبن خلبانی مدل 3025 کالکشن

عینک ریبن مدل خلبانی کالگشن

ریبن خلبانی مدل 3025 کالکشن

عینک ریبن طرح آویاتور

ریبن خلبانی مدل 3025 فلاش

عینک ریبن طرح آویاتور

ریبن خلبانی مدل 3025 فلاش

عینک ریبن طرح آویاتور

ریبن خلبانی مدل 3025 فلاش

عینک ریبن طرح آویاتور

ریبن خلبانی مدل 3025 گرادیانت

عینک ریبن طرح آویاتور

ریبن خلبانی مدل 3025 گرادیانت

عینک ریبن طرح آویاتور

ریبن خلبانی مدل 3025 گرادیانت

عینک ریبن طرح آویاتور

ریبن خلبانی مدل 3030

عینک ریبن طرح آویاتور

ریبن خلبانی مدل 3138

عینک ریبن طرح آویاتور

ریبن خلبانی مدل 3479 تاشو


عینک ریبن مدل ویفری

عینک ریبن طرح ویفری از سال 1956 تا به اکنون تولید میشود و از مدلهای کلاسیک عینک ریبن است. این مدل طرفداران زیادی در دنیا دارد و افراد سرشناس زیادی از این مدل استفاده می کردند و می کنند. این مدل با سه نوع رنگ فریم به بازار ارایه می شود. فریم مشکی براق - فریم مشکی مات و فریم طرح لاکپشتی. در مدل های مختلف با انواع شیشه رنگی کلاسیک -انواع  شیشه گرادیانت - انواع شیشه پلارایز و ... به مشتری ارایه می گردد. عینک ریبن وبفری شیشه شفاف نیز مشتریان خاص خود را دارا می باشد.

عینک ریبن ویفری کلاسیک:

این مدل عینک ریبن مدل RB2140 است. طرح کلاسیک ریبن ویفری ساده و زیباست. مشتریان محترم می توانند جهت خرید عینک ریبن مدل ویفری 2140 با مشخص کردن رنگ و نوع شیشه با اطمینان خاطر کامل اقدام به تهیه آن از شرکت ریبن ایتالیا کنند.

عینک ریبن طرح ویفری مدل RB2140 901

ریبن ویفری مدل RB2140 901

عینک ریبن طرح ویفری مدل RB2140 902

ریبن ویفری مدل RB2140 902

عینک ریبن طرح ویفری مدل RB2140 902/57

ریبن ویفری مدل RB2140 902/57

عینک ریبن طرح ویفری مدل RB2140 954

ریبن ویفری مدل RB2140 954

عینک ریبن طرح ویفری مدل RB2140 902/51

ریبن ویفری مدل RB2140 902/51


عینک ریبن تاشو ویفری

این مدل عینک ریبن مدل RB4105 است. از لحاظ جنس فریم عینک و شیشه مشابه جنس عینک ریبن ویفری کلاسیک است و تنها شکل فریم آن تفاوت دارد. فریم این مدل عینک قابل تا شدن است. ریبن تاشو ویفری مدلی جداب و جوان پسند است. مشتریان محترم می توانند جهت خرید عینک ریبن مدل ویفری تاشو مدل 4105 با مشخص کردن رنگ و نوع شیشه با اطمینان خاطر کامل اقدام به تهیه آن از شرکت ریبن ایتالیا کنند.

عینک ریبن طرح ویفری تاشو مدل RB4105 601

ریبن ویفری تاشو مدل RB4105 601

عینک ریبن طرح ویفری مدل RB4105 601S

ریبن ویفری تاشو مدل RB4105-601S

عینک ریبن طرح ویفری مدل RB4105 710/51

ریبن ویفری تاشو مدل RB4105 710/51


عینک ریبن طرح کلابمستر  عینک ریبن مدل اریکا  عینک ریبن مدل گرد  عینک ریبن مدل جاستین  عینک ریبن مدل کاروان

 عینک ریبن مدل ویفری جدید - عینک ریبن مدل ویفری تاشو - عینک ریبن مدل اریکا - عینک ریبن مدل کلاب مستر - عینک ریبن مدل گرد - عینک ریبن مدل جاستین - عینک ریبن مدل کاروان

جهت ورود به صفحه سفارش عینک ریبن با مشخات شخصی خود اینجا بزنید.

سایت های مشابه