خرید از لیدیانا ترکیه نمایش بزرگتر

خرید از ال تی بی ترکیه

پوشاک برند ال تی بی - LTB

برند ال تی بی یکی از تولید کنندگان پوشاک و لباس در ترکیه است. این برند متعلق به گروه تولیدی پوشاک چاک تکستیل - caktekstil - است که در شهر استانبول ترکیه قرار دارد. این شرکت علاوه بر ترکیه در سایر کشورهای دنیا نیز فعالیت دارد و نمایندگی ال تی بی را در سایر کشور ها میتوان یافت.

شرکت تولیدی پوشاک چاک گروپ


شهرت مارک ltb بیشتر بخاطر تولید پوشاک جین است. انواع شلوار جین زنانه و مردانه یا پیراهن جین مردانه و زنانه - مدل های مختلف شلوارک را تولید میکند. این شرکت بجز پوشاک جین محصولات متنوع با کیفیت دیگری را نیز تولید می نماید.
فروش آنلاین محصولات ال تی بی علاوه بر ترکیه در 2 کشور آلمان و هلند نیز انجام میشود و برند ال تی بی در خارج از ترکیه هم فعال است.

اگر صفحه درست نمایش داده نمی شود اینجا بزنید

محصولات LTB

شرکت تولیدی پوشاک چاگ گروپ تحت برند LBT انواع مختلفی از پوشاک را تولید میکند. می توان تولیدات را به 2 دسته پوشاک جین و سایر محصولات تقسیم کرد.

پوشاک جین LBT

برند LTB یک دسته بندی مشخص برای تولیدات و پوشاک جین دارد. تولیدات مختلف شلوار لی را با توجه به مدل از لحاظ رنگ و گشادی یا سنگشور یا زخمی با اسامی مختلف در قالب حدود 20 اسم به بازار ارایه میکند. جهت مشاهده انواع مدل شلوار جین ال بی تی بر روی تصویر زیر بزنید.

مشاهده انواع شلوار جین برند LBT

سایر محصولات LBT

انواع محتلف تیشرت کاپشن پیراهن کیف پول جوراب شامل صدها محصول با کیفیت از تولیدات این شرکت است که در دسته بندی زیر قابل مشاهده است.

سایت های مشابه