خرید از کفش کابانی ترکیه نمایش بزرگتر

خرید کفش از کابانی ترکیه

کفش کابانی

کفش کابانی ترکیه یک برند قدیمی و با کیفیت در تولید انواع کفش چرمی ترک و سایر مصنوعات چرمی است. این برند متعلق به شرکت آنترپو با نام کامل ® ANTREPO MAĞAZACILIK HİZM. TURİZM ve DIŞ TİC. A.Ş می باشد. این شرکت برند کابانی را از سال 1983 میلادی وارد بازار کرد. کابانی در ابتدا برند مشهوری نبود و روزانه حدود 50 جفت کفش تولید میکرد. اما به واسطه کیفیت بالای کفشها و طراحی مدل های زیبا و خلاقیت در طراحی کفش توانست به سرعت پیشرفت کند.

محصولات کابانی

عمده محصولات برند کابانی تولیدات چرمی است که از چرم ترک تولید شده در خود ترکیه استفاده می شود. کابانی علاوه بر انواع کفش مردانه و کفش زنانه پوشاک جانبی مانند کمربند چرمی کیف پول چرمی چمدان کفی کفش عطر و مواد محافظت کنند از چرم و محصولات چرمی را نیز تولید میکند. برای مشاهده همه محصولات کابانی اینجا بزنید

سایز بندی کفش کابانی

در سایز بندی محصولات کابانی مانند سایز بندی سایر برندهای کفش از 3 استاندارد اروپایی - آمریکا و انگلستان استفاده میشود. از آنجا که سایز بندی کفش در ترکیه و ایران بر مبنای استاندارد اروپایی است برای انتخاب سایز مناسب کفش از جدول زیر استفاده بنمایید. دقت داشته باشید که این جدول عینا از سایت کابانی کپی شده است و مسیولتی در قبال اعداد و اندازه ها به عهده ما نیست. جهت مشاهده جدول سایز بندی کفش کابانی می توانید در صفحه هر محصولی بر روی زبانه ölçü tablosu بزنید.

جدول سایز بندی کفشهای کابانی

شعب و نمایندگی های کابانی

محل کارخانه و دفتر اصلی برند کابانی در شهر استانبول ترکیه قرار دارد. شعب دیگری نیز در خود استانبول و چندین شهر مهم ترکیه دارد که محصولات را به مشتریان ارایه میکند. این شرکت علاوه بر داخل ترکیه در چند کشور دیگر دارای شعبه یا نمایندگی فروش است. بنا بر اطلاعات درج شده در وبسایت رسمی کابانی این برند علاوه بر ترکیه در کشورهای روسیه - تاجیکستان - عراق - قزاقزستان - ازبکستان و فلسطین دارای شعبه است و آدرس و شماره تلفن نمایندگی های کابانی در وبسایت آن درج شده است. برای مشاهده اطلاعات کامل بر روی لینک زیر بزنید. هموطنان گرامی دقت داشته باشند مطابق اطلاعات نمایندگی ها و شعب درج شده در لینک زیر برند کابای هیچ نمایندگی در ایران ندارد. (بروزرسانی 6 شهوریور 1402)

Mağazalarımız (cabani.com.tr)

دسته بندی محصولات کابانی

سایت کابانی ترکیه دارای چندین هزار محصول می باشد. اواع کفش چرمی مردانه بوت زنانه چکمه کفش کالج کفش مجلسی کفش های آکسفورد و ... در سایت رسمی کابانی ترکیه به صورت آنلاین به فروش می رسد. برای سهولت کار خریداران و مشتریها اجناس در دسته بندی های جداگانه و طبقه بندی شده در منوهای مختلف قرار داده شده اند تا مشتری براحتی مدل و محصول مورد نظر خود را پیدا کند.

  • راهنمایی: برای مشاهده محصولات در هر دسته بندی لطفا روی عکس های دسته بندی یا نوشته های زیر عکس ها بزنید.

محصولات جدید کابانی

محصولات جدید کابانی

محصولات جدید زنانه

انواع کفش مناسب فصل مردانه

محصولات جدید مردانه


بخش کفش زنانه کابانی

در این قسمت انواع کفش زنانه مدلهای مختلف بوت چرکی زنانه انواع چکمه زنانه انواع کفش روزانه اسنیکرز صندل زنانه و ... وجود دارد. برای مشاهده بخش مربوطه روی عکس دسته بندی بزنید.

انواع کفش راحتی زنانه

کفش روزمره زنانه کابانی

انواع کفش کتونی زنانه

کتونی زنانه کابانی

انواع صندل زنانه

صندل زنانه کابانی

انواع دمپا رو فرشی

دمپا رو فرشی

انواع کفش پاشنه بلند

کفش پاشنه بلند

انواع بوت زنانه

بوت زنانه

انواع کفش پاشنه دار

کفش پاشنه دار

انواع چکمه زنانه

چکمه زنانه

سایر مدل های کفش زنانه کابانی

سایر مدلها


بخش کفش مردانه کابانی

در این قسمت انواع کفش چرمی کابانی مانند کفش راحتی مردانه کابانی کفش کالج کفش کتونی کابانی انواع مدل های کفش اسپرت و ورزشی انواع بوت مردانه مدل های مختلف کفش ورنی و مجلسی کابانی مدلهای مختلف صندل و ... قرار دارد.

انواع کفش راحتی مردانه

کفش راحتی مردانه

انواع کفش کتونی مردانه

کفش کتونی مردانه

انواع صندل مردانه

صندل مردانه و دمپا رو فرشی

انواع کفش آکسفورد

کفش آکسفورد

انواع کفش چرمی بدون بند

کفش چرمی بدون بند

انواع بوت مردانه

بوت مردانه

انواع کفش کلاسیک مردانه

کفش کلاسیک مردانه

انواع کفش چرم رویه دار

کفش چرم رویه دار

سایر مدل های کفش مردانه کابانی

سایر مدلهای کفش مردانه


بخش پوشاک جانبی کابانی

در این قسمت انواع کمربند چرمی مردانه انواع کیف پول مردانه و زنانه مدل های مختلف کیف دستی چرمی زنانه و مردانه کیف کولی کابانی تولیدات چمدان کابانی اشیا و مواد محافظت از چرم و در نهاین کفی کفش مارک کابانی قرار دارد.

انواع کمربند مردانه

کمربند چرمی مردانه

انواع کیف پول

کیف پول مردانه و زنانه

انواع کیف دستی زنانه و مردانه

کیف دستی زنانه و مردانه

انواع چمدان مارک کابانی

چمدان مسافرتی

کفی کفش مارک کابانی

کفی کفش

مواد محافظت از چرم

مواد محافظت از چرم


بخش محصولات تخفیف دار و اجناس تک سایز شده

در این بخش محصولات و اجناس تخفیف دار برند کابانی قرار دارد. بدین صورت که اگر محصولی در یابر بخش ها دارای تخفیف باشد در این منو نیز به صورت مجزا نمایش داده میشود. همچنین در دسته بندی اجناس تک ساز اجناس دارای حدود 10 درصد تخفیف اضافه بر تخفیف خودشان هستند. حتما اجناس این دو بخش را مشاهده کنید و از فرصت خرید آنها استفاده کنید.

محصولات تخفیف دار و حراجی

محصولات تخفیف دار

اجناس تک سایز شده و حراجی

اجناس تک سایز شده