لوازم آرایشی اوریفیلیم نمایش بزرگتر

لوازم آرایشی اوریفلیم

اوریفلیم چیست

شرکت اوریفلیم سوئد یا اوریف‌لیم- Oriflame Cosmetics S.A - تولید کننده محصولات آرایشی و بهداشتی است که اکثر محصولاتش دارای منشا گیاهیست. این برند طیف گستره ای از محصولات را برای بانوان آقایان و حتی بچه ها تولید میکند مانند آبرسان اوریفلیم انواع ادکلن اوریفلیم - انواع شامپو اوریفلیم - انواع کرم پوست - لوازم آرایشی و بیساری محصولات دیگر.

محصولات اوریفلیم

فروش محصولات اوریفلیم بر پایه بازاریابی شبکه ای است. بخش بازاریابی شبکه ای اوریفلیم در ایران از سال 1389 ممنوع شده است و نماینده شرکت اوریفلیم در ایران به نام شرکت اوریف لیم پرشیا برچیده شد. هموطنان گرامی جهت خرید محصولات اورفیلیم می توانند از نمایندگی اوریفلیم در ترکیه که نماینده رسمی برند اوریفلیم است اقدام به خرید کنند.

اوریفلیم ترکیه

سایت اوریفلیم ترکیه امکان خرید مستقیم محصولات اوریفلیم را به شما میدهد. علاوه بر سایت رسمی اوریفلیم که فروش آنلاین دارد شما میتوانید بسیاری از محصولات این شرکت را از سایت ترندیول ترکیه خریداری کنید.

چگونه محصولات اورفیلیم را از ترکیه سفارش بدهم

جهت خرید و سفارش از اورفیلیم ترکیه لازم نیست که حتما در کشور ترکیه باشید. ما اجناس را برای شما خرید و مطابق روال کاری در ایران به شما تحویل میدهیم. اگر میخواهید صرفا محصولات ارفیلیم را برای مصرف شخصی استفاده کنید از ترندیول سفارش بدهید. اگر میخواهید بخشی از بازاریابی شبکه ای اورفیلیم باشید از خود سایت اورفیلیم سفارش بدهید. دقت داشته باشید ما هیچ نسبتی یا همکاری با این برند نداریم.

سایت های مشابه