لوازم آرایشی سفورا ترکیه نمایش بزرگتر

لوازم آرایشی سفورا ترکیه

سفارش و خرید لوازم آرایشی اصل از سفورا ترکیه. دقت کنید ما نماینده سفورا نیستیم و کار ما خرید به سفارش مشتری گرامی است.

جزییات بیشتر

سفورا ترکیه

سفورا یا سیفورا یک برند فرانسوی چند ملیتی است که محصولات آرایشی و زیبایی را به صورت خرده فروشی به مشتریان می فرو شد. سفورا در 34 کشور دنیا شعبه دارد. جمع شعبه های سفورا تا سال 2022 حدود 2600 شعبه است.

محصولات سفورا

Sephora - سفورا صرفا تولید کننده تعداد محدودی از انواع لوازم آرایشی مانند کرم پودر سفورا - رژ لب مایع صفورا - ست براش و خط چشم سفورا و ... است. نشانه تشخیص محصولات سیفورا سه حرف SEP است که روی تولیدات خود این شرکت درج شده است.

 با این حال سفورا انوع لوازم آرایشی سایر برندهای معتبر را به صورت خیلی گسترده توضیع میکند. سیفورا توضیع کننده برندهای معتبر و مشهور جهانی است مانند: Estée Lauder- Calvin KleinChanelDior  و سایر برندهای مشهنور در جهان. این شرکت حدود 340 برند را با مجوز و لیبل اختصاصی در شعب سفورا به فروش می رساند. برای مشاهده برندهای لوازم آرایشی سفورا  اینجا بزنید.

سایت سفورا ترکیه

سفورا در ترکیه وبسایت رسمی و چندین شعب در شهرهای مختلف ترکیه دارد. افراد می توانند محصول مورد نظر خودشان را  به صورت آنلاین خرید کنند یا به شعب سفورا در شهر ها ترکیه بروند.برای مشاهده سایت سفورا ترکیه  اینجا بزنید.

شعب و نمایندگی های سفورا در ترکیه

آنچنان که گفته شد فرشگاه های سفورا در کل دنیا نزدیک به 2600 است. در کشور ترکیه سفورا در شهرهای آدانا - آنکارا - آنتالیا - استانبول - ازمیر - بورسا - سامسون - مرسین - آتا شهیر و غازی انتپ شعبه دارد. متاسفانه فروشگاه سفورا در وان ترکیه شعبه ندارد ولی در استانبول دارای بیشترین تعداد شعبه و نمایندگی است. برای مشاهده آدرس شعب و نمایندگی های سفورا در ترکیه اینجا بزنید.

سایر فروشندگان سفورا در ترندیول

هم تولیدات خود برند سیفورا و هم سایر برندهایی که می فروشد از طریق سایت ترندیول ترکیه قابل تهیه است و نوعا تنوع بیشتری در محصولات را شاهد هستیم. برای مشاهده محصولات سفورا در سایت ترندیول ترکیه اینجا بزنید.
** نکته مهم اینکه با توجه به مسدود بودن سایت ترندیول در ایران برای مشاهده  محصولات در ترندیول باید از vpn استفاده کنید.

اتاسان اپتیک ترکیه

دقت داشته باشید ممکن است بعضی اجناس در وبسایت رسمی سفورا ترکیه ارزانتر از فروشندگان در سایت ترندیول باشد یا برعکس امکان دارد همان کالا  در ترندیو دارای تخفیفی باشد ولی در سایت اصلی بدون تخفیف باشد. پس موقع خرید از سفورا ترکیه بهتر است قیمت آن محصول انتخابی را در هر دو جا چک کنید.

سایت های مشابه