لوازم آرایشی کیلینیک ترکیه نمایش بزرگتر

لوازم آرایشی کیلینیک ترکیه

لوازم آرایشی کیلینیک ترکیه

Clinique - کیلینیک یک برند آمریکایی است که تمرکز تولیدات خود را روی محصولات مراقبت از پوست گذاشته است. این برند یکی از قدیمیترین و با سابقه ترین شرکت ها در زمینه تولید لوازم آرایشی و بهداشتی است که حدود 55 سال قدمت دارد. ضمنا برند کیلینیک زیر مجموعه برند لاگجری و مشهور Estée Lauder آمریکاست.

محصولات کیلینیک

آنچنان که در بالا گفته شد برند Clinique -کیلینیک عمده شهرت خود را بخاطر تولید محصولات با کیفیت مراقبت از پوس به دست آورده است با این محصولات آرایشی و بهداشتی انواع عطر و عدکلن نیز تولید میکند.

سایت کیلینیک ترکیه

کیلینیک در ترکیه وبسایت رسمی و چندین شعب در شهرهای مختلف ترکیه دارد. افراد می توانند محصول مورد نظر خودشان را  به صورت آنلاین خرید کنند یا به شعب کیلینیک در شهر ها ترکیه بروند.برای مشاهده سایت کیلینیک ترکیه  اینجا بزنید.

بوتیک رسمی کیلینیک در ترندیول

برند کیلینیک علاوه بر سایت خودش دارای یک بوتیک در سایت ترندیول ترکیه است و تقریبا تمام اجناسی را که در سایت خودش دارد از طریق بوتیک ترندیول هم عرضه میکند.

اتاسان اپتیک ترکیه

دقت داشته باشید ممکن است بعضی اجناس در وبسایت رسمی کیلینیک ترکیه ارزانتر از بوتیک ترندیولش باشد یا برعکس امکان دارد همان کالا  در ترندیو دارای تخفیفی باشد ولی در سایت اصلی بدون تخفیف باشد. پس موقع خرید از کیلینیک ترکیه بهتر است قیمت آن محصول انتخابی را در هر دو جا چک کنید.

نکته دیگر اینکه با توجه به مسدود بودن سایت ترندیول در ایران برای مشاهده  در ترندیول باید از vpn استفاده کنید.