خرید از بوینر ترکیه نمایش بزرگتر

خرید از بوینر ترکیه

فروشگاه های زنجیره ای بوینر فروشنده محصولات اورجینال در ترکیه

جزییات بیشتر

خرید از بوینر ترکیه

خرید از بوینر ترکیه

فروشگاه های بوینر - boyner - ترکیه یکی از بزرگترین فروشگاه های زنجیره ای در ترکیه هستند. این شرکت تنها هلدینگ بزرگ در زمینه خرده فروشی و عمده فروشی پوشاک - لوازم آرایشی و اکسسوری در ترکیه است که برندهای ترک و برندهای خارجی را با هم عرضه میکند.

بوینر ارجینال فروش است. اگر قصد خرید محصولات اورجینال از ترکیه را دارید بوینر فروشگاه معتبری است. برند هایی مانند adidas - nike - skechers - columbia - calvin claein , ... و ده ها برند مشهور دیگر توسط فروشگاه های بوینر و سایت بوینر ترکیه با تخفیف های عالی به فروش میرسد.

توجه داشته باشید که بیشتر تخفیف ها در وبسایت بوینر ارایه میشود و ممکن است یک کالا در سات بوینر ارزانتر از مغازه ها باشد. بوینر به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه های زنجیره ای خرده فروشی تقریبا در تمام شهرهای ترکیه یک یا چند شعبه دارد.


در ترکیه چطور از بوینر خرید کنیم؟

جهت خرید محصولات ارجینال از بوینر ترکیه - boyner می توانید به صورت حضوری به یکی از مغازه های این برند در ترکیه بروید و محصول مورد نظرتان را خرید کنید یا به صورت آنلاین از طریق سایت رسمی بوینر ترکیه محصول مورد نظر خوتان را بخرید. بوینر در اکثر شهرهای ترکیه 1 تا چند شعبه دارد. فروشگاه بوینر در وان ترکیه برای ایرانیان گزینه خوبی است.

1: خرید حضوری از شعب بوینر در ترکیه

اگر در ترکیه هستید می توانید با مراجعه حضوری به یکی از مغازه های boyner در شهر های مختلف ترکیه محصول مورد نظرتان را خرید کنید. دقت داشته باشید که در هر شعبه ای هر مدل کالایی موجود نیست. پس شاید خرید آنلاین گزینه بهتری برای شما باشد.


مشاهده محل فروشگاه های بوینر در ترکیه

برای مشاهده شعب بوینر در ترکیه روی تصویر بالا بزنید


1-2: خرید آنلاین از سایت بوینر ترکیه

تقریبا تمام اقلامی که در فروشگاه های بوینر در کل ترکیه به فروشن میرسند همگی در سایت بوینر جهت خرید آنلاین موجود هستند. پس خرید آنلاین از بوینر گزینه بهتری نسبت به خرید حضوری از شعب بوینر است. با زدن روی گزینه boyner indirim در وبسایت بوینر محصولات حراجی را مشاهده کنید.

دسته بندی محصولات بوینر

سایت بوینر محصولات زیاد و متنوعی را برای فروش ارایه میکند. انواع پوشاک مردانه زنانه و بچه گانه ترک و خارجی, انواع کتونی اصل برنهای خارجی, انواع لباس ورزشی و گرمکن برندهای ترک و خارجی و غیره . برای راحتی همه اقلام در دسته بندی های مشخصی قرار داده شده اند تا افراد بتوانند سریعتر محصول خود رو پیدا کنند.

پوشاک زنانه  | پوشاک مردانه | پوشاک بچه گانه | پوشاک ورزشی کیف و کفش | لوازم آرایشی | ساعت و اکسسوری | برای منزل | outlet | برندهای مشهور| همه برندها


2-2: خرید آنلاین از بوتیک بوینر در ترندیول

دومین نحوه خرید آنلاین خرید محصولات بوینر از بوتیکش در سایت حراجی ترندیول ترکیه است.تقریبا هم اقلامی که در سایت بارچین قرار دارند در بوتبک ترندیول بارچین هم موجود هستند. تفاوت دیگر این است که معمولا سایت ترندیول کوپن های تخفیفی را به مشتری میدهد که ممکن است در خود وبسایت بارچین نباشد.

دسته بندی بوتیک بوینر

برای مشاهده دسته بندی محصولات بوینر در بوتیک ترندیولش می توانید از امکان فیلتر کردن محصول سایز یا رنگ یا ... در سایت ترندیل استفاده کنید تا جستجوی دقیقتری داشته باشید. بر روی گزینه filterleme بزنید و دسته بندی سایز رنگ نام برند یا ... چیزی را که میخواهید انتخاب کنید.

سایت های مشابه