لوازم آرایشی کیلینیک ترکیه نمایش بزرگتر

لوازم آرایشی کلینیک ترکیه

سایت رسمی کلینیک ترکیه

لوازم آرایشی کلینیک ترکیه

Clinique - کلینیک یک برند آمریکایی است که تمرکز تولیدات خود را روی محصولات مراقبت از پوست گذاشته است. این برند یکی از قدیمیترین و با سابقه ترین شرکت ها در زمینه تولید لوازم آرایشی و بهداشتی است که حدود 55 سال قدمت دارد. ضمنا برند کلینیک زیر مجموعه برند لاگجری و مشهور Estée Lauder آمریکاست.

محصولات کیلینیک

آنچنان که در بالا گفته شد برند Clinique -کلینیک عمده شهرت خود را بخاطر تولید محصولات با کیفیت مراقبت از پوست به دست آورده است. با این حال محصولات آرایشی و بهداشتی انواع عطر و عدکلن نیز تولید میکند.

سایت کلینیک ترکیه

کلینیک در ترکیه وبسایت رسمی و چندین شعب در شهرهای مختلف ترکیه دارد. جهت خرید محصولات کلینیک از ترکیه افراد می توانند محصول مورد نظر خودشان را  به صورت آنلاین خرید کنند یا به شعب کلینیک در شهر ها ترکیه بروند.برای مشاهده سایت کلینیک ترکیه  اینجا بزنید.

بوتیک رسمی کلینیک در ترندیول

برند کیلینیک علاوه بر سایت خودش دارای یک بوتیک در سایت ترندیول ترکیه است و تقریبا تمام اجناسی را که در سایت خودش دارد از طریق بوتیک ترندیول هم عرضه میکند.

اتاسان اپتیک ترکیه

دقت داشته باشید ممکن است بعضی اجناس در وبسایت رسمی کیلینیک ترکیه ارزانتر از بوتیک ترندیولش باشد یا برعکس امکان دارد همان کالا  در ترندیو دارای تخفیفی باشد ولی در سایت اصلی بدون تخفیف باشد. پس موقع خرید از کیلینیک ترکیه بهتر است قیمت آن محصول انتخابی را در هر دو جا چک کنید.

سایت های مشابه