خرید از اسکیچرز ترکیه نمایش بزرگتر

خرید از اسکچرز ترکیه

خرید از اسکچرز ترکیه

اسکچرز Skechers به مانند نایکی یک شرکت آمریکاییست که در زمینه تولید کفش و پوشاک ورزشی فعالیت دارد. این شرکت در سال ۱۹۹۲ تاسیس شده است و دفتر آن در منهتن بیچ، شهر کالیفرنیا قرار دارد.

اسکچرز علاوه بر تولید انواع کفش اسپورت مردانه زنانه و بچه گانه در زمینه تولید کفش اسکیت، پوشاک ورزشی و صندل نیز فعالیت دارد، همچنین اسکچرز در کنار تولید محصولات گفته شده محصولاتی همچون کلاه، عینک، لباس، کیف و جوراب نیز تولید میکند.

در ترکیه محصولات اسکیچرز را از کجا خرید کنیم؟

جهت خرید محصولات اسکچرز از ترکیه می توانید به 2 روز روش عمل کنید. محصول مورد نظرتان را به صورت حضوری از فروشگاه های معتبر سطح شهر که محصولات اسکچرز را ارایه میکنند, خرید کنید یا آن محصول را به صورت آنلاین از سایت های معتبر در ترکیه خرید کنید.

به این نکته خیلی مهم دقت کنید که تنوع محصولات اسکچرز در خرید حضوری اصلا به اندازه خرید آنلاین نیست و از لحاظ قیمتی هم معمولا تخفیف هایی در سایتهای آنلاین روی کالا ها وجود دارد که در مغازه ها  نیست .در ادامه به صورت جداگانه و دسته بندی شده مراکز معتبر برای خرید کفش اسکچرز در ترکیه یا سایر محصولات اسکیچرز را به شما معرفی میکنیم و لینک میدهیم.


1- خرید حضوری از شعب اسکچرز ترکیه:

اگر در ترکیه هستید می توانید با مراجعه حضوری به یکی از مغازه های skechers در شهر های مختلف ترکیه محصول مورد نظرتان را خرید کنید. معمولا شعب کفش اسکچرز در ترکیه تنوع محصول خوبی دارند.

خرید از اسکچرز ترکیه

برای مشاهده شعب اسکیچرز در ترکیه روی تصویر بالا بزنید

2-1: خرید آنلاین از سایت رسمی اسکیچرز ترکیه:

اولین گزینه برای خرید آنلاین محصولات اسکیچرز خرید از خود سایت رسمی اسکیچرز ترکیه است. هر مدل کفش اسکیچرز یا محصولی در شعب و نمایندیگی های اسکیچرز در ترکیه وجود داشته باشد در سایت اسکیچرز به صورت آنلاین فروخته می شود.

دسته بندی محصولات اسکچرز

سایت اسکچرز ترکیه محصولات زیاد و متنوعی را برای فروش ارایه میکند. انواع کفش اسکیچرز, انواع کتونی اسکیچرز, انواع لباس ورزشی و گرمکن اسکیچرز و غیره . برای راحتی همه اقلام در دسته بندی های مشخصی قرار داده شده اند تا افراد بتوانند سریعتر محصول خود رو پیدا کنند.

اسکیچرز زنانه اسکیچرز مردانه اسکیچرز بچه گانه کلکسون اسکیچرز لباس ورزشی تخفیفات اسکیچرز


2- خرید حضوری محصولات اسکچرز از فروشگاه های بوینر:

اگر در ترکیه هستید می توانید با مراجعه حضوری به یکی از مغازه های boyner در شهر های مختلف ترکیه محصولات اسکرز را مشاهده کنید. دقت داشته باشید مطابق توضیحی که بوینر همه محصولات اسکیچرز را ندارد.

مشاهده محل فروشگاه های بوینر در ترکیهبرای مشاهده شعب بوینر در ترکیه روی تصویر بالا بزنید

1-2: خرید آنلاین از سایت رسمی بوینر ترکیه:

دومین گزینه برای خرید آنلاین محصولات اسکیچرز خرید از سایت  بوینر ترکیه است. سایت بوینر محصولات متوع زیادی از برند skechers را برای فروش آنلاین قرار داده است و ارجینال فروش است.

دسته بندی محصولات اسکچرز در بوینر

سایت بوینر محصولات زیاد و متنوعی از بند اسکچرز را برای فروش ارایه میکند. انواع کفش اسکیچرز, انواع کتونی اسکیچرز, انواع لباس ورزشی و گرمکن اسکیچرز و غیره . برای راحتی همه اقلام در دسته بندی های مشخصی قرار داده شده اند تا افراد بتوانند سریعتر محصول خود رو پیدا کنند.

انواع کفش انواع صندل انواع بوت کفش روزانه کفش دویدن کفش پیاده روی اکسسوری هودی و سویشرت تیشرت


3- خرید آنلاین از بوتیک رسمی اسکچرز در سایت ترندیول ترکیه:

سومین روش خرید آنلاین محصولات اسکیچرز از ترکیه خرید از طریق بوتیک اسکچرز در وبسایت ترندیول است. این بوتیک متعلق به خود برند اسکیچرز ترکیه است و تقریبا 90 درصد اقلام موجود در سایت اسکیچرز در بوتیک آن نیز وجود دارد. خرید از ترندیول ساده تر است.


4- خرید آنلاین از بوتیک سایر فروشندگان اسکیچرز در سایت ترندیول ترکیه:

چهارمین روش خرید محصولات اسکیچرز از ترکیه به صورت آنلاین خرید از طریق بوتیک های سایر فروشندگان اسکیچرز در سایت ترندیول است. این بوتیک ها متعلق به مغازه ها و فروشندگان معتبر در کل کشور ترکیه است. بمانند سایت دیجی کالا که یک برند را چندین فروشنده با قیمتهای مختلف از شهرهای مختلف در کنار هم میفروشند. تنها نکته قابل توجه اینکه این بوتیک ها و فروشندگان امتیاز دارند. از بوتیک هایی که امتیاز آنها سبز نیست چیزی انتخاب نکنید.


سایت های مشابه