خرید از آدیداس ترکیه نمایش بزرگتر

خرید از آدیداس ترکیه

خرید از آدیداس ترکیه

خرید از آدیداس ترکیه

آدیداس Adidas یک شرکت آلمانی چند ملیتی است که در زمینه طراحی، تولید و فروش انواع لباس، کفش، انواع پوشاک ورزشی، کفش ورزشی، تجهیزات ورزشی، ساعت، عینک آفتابی، محصولات مراقبتهای شخصی و لوازم لوکس فعالیت دارد. دفتر اصلی آدیداس در شهر هرتسو گنآوراخ آلمان است.

در ترکیه محصولات آدیداس را از کجا خرید کنیم؟

جهت خرید محصولات آدیداس از ترکیه می توانید به 2 صورت عمل کنید. اگر خودتان در ترکیه هستید یا دوست و آشنیایی در ترکیه دارید می توانید به صورت حضوری به یکی از فروشگاه های ارایه کننده محصولات اورجینال آدیداس در ترکیه بروید و محصول مورد نظرتان را خرید کنید.

دومین روش خرید آنلاین است. برای این منظور می توانید به صورت آنلاین از طریق سایت رسمی آدیداس ترکیه یا سایر فروشندگان معتبر این برند در ترندیول ترکیه اقدام کنید. دقت داشته باشید که تنوع محصولات در خرید اینترنتی بیشتر است.


1: خرید حضوری از شعب آدیداس ترکیه

اگر در ترکیه هستید می توانید با مراجعه حضوری به یکی از مغازه های adidas در شهر های مختلف ترکیه محصول مورد نظرتان را خرید کنید. دقت داشته باشید که در هر شعبه ای هر مدل کفش آدیداس یا سایر محصولات آدیداس موجود نیست. پس شاید خرید آنلاین گزینه بهتری برای شما باشد.

آدرس نمایندگی های adidas

برای مشاهده شعب آدیداس در ترکیه روی تصویر بالا بزنید


1-1: خرید آنلاین از سایت آدیداس ترکیه

بهترین سایت برای خرید آنلاین محصولات اورجینال آدیداس سایت رسمی آدیداس ترکیه است. هر مدل کفش adidas یا محصولی در شعب و نمایندیگی های آدیداس در ترکیه وجود داشته باشد در سایت adidas به صورت آنلاین فروخته می شود.

دسته بندی محصولات آدیداس

سایت آدیداس ترکیه محصولات زیاد و متنوعی را برای فروش ارایه میکند. انواع کفش آدیداس, انواع کتونی آدیداس, انواع لباس ورزشی و گرمکن آدیداس و غیره . برای راحتی همه اقلام در دسته بندی های مشخصی قرار داده شده اند تا افراد بتوانند سریعتر محصول خود رو پیدا کنند.

آدیداس زنانه آدیداس مردانه آدیداس بچه گانه آدیداس Outlet


فوتبال بسکتبال دو و میدانی نرمش شنا تنیس گلف کوهستان


2: خرید حضوری محصولات آدیداس از boyner

در ترکیه می توانید با مراجعه حضوری به یکی از مغازه های boyner در شهر های مختلف ترکیه محصول مورد نظرتان را خرید کنید. دقت داشته باشید که تنوع محصولات در مغازه های بوینر به اندازه شعبه های خود آدیداس نیست. ولی بوینر تنوع محصولات قابل قبولی از آدیداس را داراست و اورجینال فروش است.

آدرس نمایندگی های boyner

برای مشاهده شعب بوینر در ترکیه روی تصویر بالا بزنید

1-2: خرید آنلاین محصولات آدیداس از boyner

گزینه بعد برای خرید آنلاین محصولات آدیداس خرید از سایت بوینر ترکیه است. بوینر محصولات متوع زیادی از برند adidas را برای فروش آنلاین قرار داده است.

دسته بندی محصولات آدیداس در بوینر

سایت بوینر محصولات زیاد و متنوعی از برند آدیداس را برای فروش ارایه میکند. انواع کتونی آدیداس, انواع کفش آدیداس, انواع لباس ورزشی و گرمکن آدیداس و غیره.  برای راحتی همه اقلام در دسته بندی های مشخصی قرار داده شده اند تا افراد بتوانند سریعتر محصول خود رو پیدا کنند.

کفش دویدن کفش پیاده روی کفش روزانه تیشرت آدیداس شلوار ورزشی کاپشن آدیداس شرت ورزشی هودی و سویشرت کوله پشتی


3: خرید آنلاین محصولات آدیداس از بوتیک آدیداس در ترندیول

روش آسان و مطمین برای خرید آنلاین محصولات آدیداس از ترکیه خرید از طریق بوتیک آدیداس در وبسایت ترندیول است. این بوتیک متعلق به خود شرکت آدیداس ترکیه است و تقریبا 90 درصد اقلام موجود در سایت آدیداس در بوتیک آن نیز وجود دارد. خرید از ترندیول ساده تر است.

دسته بندی محصولات آدیداس در بوتیک ترندیول

ترندیول بزرگترین فروشگاه آنلاین در ترکیه است. از لحاظ اعتبار نیز معتبرترین فروشگاه آنلاین ترکیه است. اکثر برندهای مشهور ترک و غیر ترک مانند آدیداس در این سایت بوتیک رسمی دارند و کالاها را به فروش می رسانند.

زنانه مردانه بچه گانه پوشاک ورزشی اورجینال برای نرمش کتونی دو و تمرین ترکینگ تیشرت


1-3: خرید آنلاین محصولات آدیداس از بوتیک سایر فروشندگان در ترندیول

گزینه بعدی خرید آنلاین از طریق بوتیک های سایر فروشندگان آدیداس در سایت ترندیول است. این بوتیک ها متعلق به مغازه ها و فروشندگان معتبر در کل کشور ترکیه است. بمانند سایت دیجی کالا که یک برند را چندین فروشنده با قیمتهای مختلف از شهرهای مختلف در کنار هم میفروشند. تنها نکته قابل توجه اینکه این بوتیک ها و فروشندگان امتیاز دارند. از بوتیک هایی که امتیاز آنها سبز نیست چیزی انتخاب نکنید.


4: خرید حضوری محصولات آدیداس از کفش flo

کفش فلو گسترده ترین شبکه فروش کفش به صورت مغازه های زنجیره ای در ترکیه را دارد. شما میتوانید با مراجعه حضوری به یکی از مغازه های flo در شهر های مختلف ترکیه محصول مورد نظرتان را خرید کنید. دقت داشته باشید که تنها یک سری از تولیدات خاص آدیداس در فروشگاه های فلو موجود هستند.

آدرس نمایندگی های کفش flo

برای مشاهده شعب کفش فلو در ترکیه روی تصویر بالا بزنید


1-4: خرید آنلاین محصولات آدیداس از کفش فلو

 گزینه بهتر خرید آنلاین از سایت کفش فلو ترکیه است. سایت فلو محصولات متوع زیادی از برند adidas را برای فروش آنلاین قرار داده است و ارجینال فروش است. تمام محصولات موجود در مغازه ها یکجا در وبسایت فلو جمع است.

دسته بندی محصولات آدیداس در فلو

سایت فلو محصولات زیاد و متنوعی از بند adidas را برای فروش ارایه میکند. انواع کفش آدیداس, انواع کتونی آدیداس, انواع لباس ورزشی و گرمکن آدیداس و غیره . برای راحتی همه اقلام در دسته بندی های مشخصی قرار داده شده اند تا افراد بتوانند سریعتر محصول خود رو پیدا کنند.

مردانه زنانه پسر بچه دختر بچه یونیسکس یونیسکس بچه گانه اکسسوری کفش پوشاک کیف


5: خرید حضوری محصولات آدیداس از barcin

بارچین یکی دیگر از فروشندگان محصولات ارجینال آدیداس در ترکیه است. با مراجعه حضوری به یکی از مغازه های barcin در شهر های مختلف ترکیه محصول مورد نظرتان را خرید کنید. تنها نکته منفی این است که بارچین به مانند فروشندگان قبلی در همه شهر های ترکیه شعبه ندارد.

آدرس نمایندگی های barcin

برای مشاهده شعب بارچین در ترکیه روی تصویر بالا بزنید

1-5: خرید آنلاین محصولات آدیداس از barcin

یک گزینه دیگر برای خرید آنلاین محصولات آدیداس خرید از سایت بارچین ترکیه است. بارچین محصولات متوع زیادی از برند adidas را برای فروش آنلاین قرار داده است و ارجینال فروش است.

دسته بندی محصولات آدیداس در بارچین

وبسایت بارچین محصولات متنوعی از برند آدیداس را برای فروش داراست. برای سادگی کار همه اقلام در دسته بندی های مشخصی قرار داده شده اند تا افراد بتوانند سریعتر محصول خود رو پیدا کنند.

مردانه زنانه بچه گانه کلکسیون outlet


سایت های مشابه