خرید از نایک ترکیه نمایش بزرگتر

خرید از نایک ترکیه

خرید از نایکی ترکیه

خرید از نایکی ترکیه

نایکی Nike یک شرکت آمریکایی چندملیتی است که در زمینه طراحی، تولید و فروش کفش، پوشاک و تجهیزات ورزشی فعالیت دارد. دفتر مرکزی این شرکت در شهر بیورتون ایالت اورگان آمریکاست. نایکی بزرگترین تولیدکننده در زمینه تولید کفش‌های ورزشی، البسه و پوشاک، لوازم و تجهیزات ورزشی است.

در ترکیه محصولات نایکی را از کجا خرید کنیم؟

نایکی در ترکیه نمایده فروش رسمی دارد و اجناس را از طریق سایت و نمایندگی ها به فروش میرساند. برای خرید محصولات نایکی از ترکیه می توانید به 2 صورت عمل کنید. اگر خودتان در ترکیه هستید یا دوست و آشنیایی در ترکیه دارید می توانید به صورت حضوری به یکی از فروشگاه های ارایه کننده محصولات اورجینال نایکی در ترکیه مراجعه کنید و محصول مورد نظرتان را بخرید.

دومین روش خرید آنلاین است. برای این کار می توانید به صورت آنلاین از طریق سایت رسمی نایک در ترکیه یا سایر فروشندگان معتبر این برند در ترکیه اقدام کنید. دقت داشته باشید که تنوع محصولات در خرید اینترنتی بیشتر است.


1: خرید حضوری از شعب نایکی ترکیه

اگر در ترکیه هستید می توانید با مراجعه حضوری به یکی از مغازه های nike در شهر های مختلف ترکیه محصول مورد نظرتان را خرید کنید. نکته مهم اینکه در شعبه های نایکی هر مدل کفش نایکی یا سایر محصولات nike موجود نیست. پس شاید خرید آنلاین گزینه بهتری برای شما باشد.

آدرس نمایندگی های nike

برای مشاهده شعب نایکی در ترکیه روی تصویر بالا بزنید


1-1: خرید آنلاین از سایت نایک ترکیه

بهترین سایت برای خرید آنلاین محصولات اورجینال نایکی سایت رسمی نایک ترکیه است. هر مدل کفش nike یا محصولی در شعب و نمایندیگی های نایکی در ترکیه وجود داشته باشد در سایت nike به صورت آنلاین فروخته می شود.


دسته بندی محصولات نایکی

سایت نایکی ترکیه محصولات زیاد و متنوعی را برای فروش دارد. انواع کفش نایکی, انواع کتونی نایکی, انواع لباس ورزشی و گرمکن نایکی و غیره . برای راحتی همه اقلام در دسته بندی های مشخصی قرار داده شده اند تا افراد بتوانند سریعتر محصول خود رو پیدا کنند.

نایکی زنانه نایکی مردانه نایکی بچه گانه نایکی نوجوانان تخفیف دار جردن محصولات جدید


فوتبال بسکتبال دو و میدانی نرمش و سالن یوگا تنیس اسکیت رقص


2: خرید حضوری محصولات نایکی از boyner

در ترکیه می توانید با مراجعه حضوری به یکی از مغازه های boyner در شهر های مختلف ترکیه محصولات را مشاهده و خرید کنید. دقت داشته باشید که تنوع محصولات در مغازه های بوینر به اندازه شعبه های خود نایکی نیست. ولی بوینر تنوع محصولات قابل قبولی از نایکی را داراست و اورجینال فروش است.

آدرس نمایندگی های boyner

برای مشاهده شعب بوینر در ترکیه روی تصویر بالا بزنید

1-2: خرید آنلاین محصولات نایکی از boyner

گزینه بعد برای خرید آنلاین محصولات نایک خرید از سایت بوینر ترکیه است. بوینر محصولات متوع زیادی از برند nike را برای فروش آنلاین قرار داده است.

دسته بندی محصولات نایکی در بوینر

سایت بوینر محصولات زیاد و متنوعی از برند نایکی را برای فروش ارایه میکند. انواع کتونی نایکی, انواع کفش نایکی, انواع لباس ورزشی و گرمکن آنایکی و غیره.  برای راحتی همه اقلام در دسته بندی های مشخصی قرار داده شده اند تا افراد بتوانند سریعتر محصول خود رو پیدا کنند.

کفش دویدن کفش پیاده روی کفش روزانه کفش فوتبال کفش زمین چمن کاپشن تنیس کفش بسکتبال کلاه نایکی اکسسوری توپ بسکتبال توپ فوتبال سرهمی نایکی ست گرمکن تیشرت نایکی


3: خرید آنلاین محصولات نایکی از بوتیک سایر فروشندگان در ترندیول

روش آسان و مطمین برای خرید آنلاین محصولات نایکی از ترکیه خرید از طریق بوتیک های فروشندگان در وبسایت ترندیول است. این بوتیک متعلق به خود شرکت نیستند. متاسفانه خود نایکی بوتیک رسمی در ترندیول ندارد ولی فروشندگان معتبر و بزرگ لوازم ورزشی در ترکیه محصولات نایکی را در ترندیول ارایه میکنند. خرید از ترندیول ساده تر است.

دسته بندی محصولات نایکی در ترندیول

ترندیول بزرگترین فروشگاه آنلاین در ترکیه است. از لحاظ اعتبار نیز معتبرترین فروشگاه آنلاین ترکیه است. اکثر برندهای مشهور ترک و غیر ترک در این سایت بوتیک رسمی دارند و کالاها را به فروش می رسانند.

زنانه مردانه بچه گانه کتونی سویشرت سویشرت ورزشی کاپشن کت اسپورت کوله پشتی تیشرت


4: خرید حضوری محصولات نایکی از کفش flo

کفش فلو گسترده ترین شبکه فروش کفش به صورت مغازه های زنجیره ای در ترکیه را دارد. شما میتوانید با مراجعه حضوری به یکی از مغازه های flo در شهر های مختلف ترکیه محصول مورد نظرتان را خرید کنید. دقت داشته باشید که تنها یک سری از تولیدات خاص نایکی در فروشگاه های فلو موجود هستند.

آدرس نمایندگی های کفش flo

برای مشاهده شعب کفش فلو در ترکیه روی تصویر بالا بزنید


1-4: خرید آنلاین محصولات نایکی از کفش فلو

 گزینه بهتر خرید آنلاین از سایت کفش فلو ترکیه است. سایت فلو محصولات متوع زیادی از برند nike را برای فروش آنلاین قرار داده است و ارجینال فروش است. تمام محصولات موجود در مغازه ها یکجا در وبسایت فلو جمع است.

دسته بندی محصولات نایکی در فلو

سایت فلو محصولات زیاد و متنوعی از بند nike را برای فروش ارایه میکند. انواع کفش نایکی, انواع کتونی نایکی, انواع لباس ورزشی و گرمکن نایکی و غیره . برای راحتی همه اقلام در دسته بندی های مشخصی قرار داده شده اند تا افراد بتوانند سریعتر محصول خود رو پیدا کنند.

مردانه زنانه پسر بچه دختر بچه یونیسکس یونیسکس بچه گانه اکسسوری کفش پوشاک کیف


5: خرید حضوری محصولات نایکی از barcin

بارچین یکی دیگر از فروشندگان محصولات ارجینال نایکی در ترکیه است. با مراجعه حضوری به یکی از مغازه های barcin در شهر های مختلف ترکیه محصول مورد نظرتان را خرید کنید. تنها نکته منفی این است که بارچین به مانند فروشندگان قبلی در همه شهر های ترکیه شعبه ندارد.

آدرس نمایندگی های barcin

برای مشاهده شعب بارچین در ترکیه روی تصویر بالا بزنید

1-5: خرید آنلاین محصولات نایکی از barcin

یک گزینه دیگر برای خرید آنلاین محصولات نایکی خرید از سایت بارچین ترکیه است. بارچین محصولات متوع زیادی از برند nike را برای فروش آنلاین قرار داده است و ارجینال فروش است.

دسته بندی محصولات نایکی در بارچین

وبسایت بارچین محصولات متنوعی از برند نایکی را برای فروش داراست. برای سادگی کار همه اقلام در دسته بندی های مشخصی قرار داده شده اند تا افراد بتوانند سریعتر محصول خود رو پیدا کنند.

مردانه زنانه بچه گانه کلکسیون outlet


سایت های مشابه