پوشاک ورزشی بارچین ترکیه نمایش بزرگتر

پوشاک ورزشی بارچین ترکیه

فروشگاه بارچین فروشنده محصولات اورجینال ورزشی در ترکیه

جزییات بیشتر

پوشاک ورزشی بارچین ترکیه

پوشاک ورزشی بارچین ترکیه

بارچین - barcin باسابقه ترین توضیع کنند پوشاک ورزشی و لوازم ورزشی در ترکیه است. barçın در سال 1960 تاسیس شده است و برای سال های متمادی در خدمت علاقه مندان به ورزش است و محبوب ترین محصولات اورجینال ورزشی در ترکیه را به ورزشکاران می فروشد.

بارچین در سال 1991 اولین فروشگاه ورزشی چند طبقه خود را در شهر ازمیر را تاسیس کرد و امروزه محصولات ورزشی اصل را با بیش از 30 شعبه به دوستداران ورزش در سراسر ترکیه تحویل می دهد. بارچین اسپور با تقریباً 35000 نوع محصول و تیمی متشکل از بیش از 500 نفر، رضایت 100٪ بدون قید و شرط مشتری را هدف قرار داده است.

بارچین نمایندگی مجاز بسیاری از برندهای ورزشی جهانی است مانند نایک، آدیداس، پوما، کلمبیا و ریباک. از طریق سایت فروش آنلاین www.barcin.com نیز فرصت خرید آسان و سریع را ارائه می دهد.


در ترکیه چطور از بارچین خرید کنیم؟

برای خرید محصولات اورجینال ورزشی از بارچین ترکیه  می توانید به صورت حضوری به یکی از مغازه های barçın در ترکیه بروید و محصول مورد نظرتان را خرید کنید یا به صورت آنلاین از طریق سایت رسمی بارچین کالا را خرید کنید. بارچین در اکثر شهرهای ترکیه 1 تا چند شعبه دارد. 15 شعبه فروشگاه بارچین در استاننبول  برای ایرانیان گزینه مناسبی است.

1: خرید حضوری از شعب بارچین در ترکیه

اگر در ترکیه حضور دارید می توانید با مراجعه حضوری به یکی از مغازه های barçın در شهر های مختلف ترکیه محصول مورد نظرتان را بخرید. دقت داشته باشید که در هر شعبه ای هر محصولی موجود نیست. پس شاید خرید آنلاین گزینه بهتری برای شما باشد.


مشاهده محل فروشگاه های بارچین در ترکیه

برای مشاهده شعب بارچین در ترکیه روی تصویر بالا بزنید


1-2: خرید آنلاین از سایت بارچین ترکیه

تقریبا تمام اقلامی که در فروشگاه های بارچین در کل ترکیه موجود است همگی در سایت بارچین جهت خرید آنلاین موجود است. پس خرید آنلاین از بارچین گزینه بهتری نسبت به خرید حضوری از شعبش است. با زدن روی گزینه barcin indirim در وبسایت بارچین محصولات حراجی را مشاهده کنید.

دسته بندی محصولات بارچین

سایت باریچن محصولات متنوع ورزشی زیادی را برای انواع رشته های ورزشی ارایه میکند. بهترین و مشهورترین برندهای ورزشی یکجا جمع هستند.

پوشاک زنانه پوشاک مردانه پوشاک بچه گانه رشته های ورزشی برندهای ورزشی outlet


فوتبال بسکتبال دو و میدانی فیتنس و نرمش تنیس  روزمره


2-2: خرید آنلاین از بوتیک بارچین در ترندیول

دومین روش خرید آنلاین خرید محصولات بارچین از بوتیکش در سایت ترندیول ترکیه است.تقریبا هم اقلامی که در سایت بارچین قرار دارند در بوتبک ترندیول بارچین هم موجود هستند. تفاوت دیگر این است که معمولا سایت ترندیول کوپن های تخفیفی را به مشتری میدهد که ممکن است در خود وبسایت بارچین نباشد.

دسته بندی محصولات بارچین

برای مشاهده دسته بندی محصولات بارچین در بوتیک ترندیولش میتوانید از امکان فیلتر کردن محصول سایز یا رنگ یا ... در سایت ترندیل بهره بگیرید تا جستجوی دقیقتری داشته باشید

سایت های مشابه