پوشاک گانت نمایش بزرگتر

خرید پوشاک گانت

معرفی پوشاک گانت - GANT

گانت یا گنت - ® GANT - یک شرکت بزرگ بین المللی در زمینه تولید پوشاک با کیفیت و لوکس است که اکنون دفتر مرکزی آن در شهر استگهلم سوید قرار دارد. اصالت برند گانت به آمریکا بر می گردد و در اصل یک برند آمریکایی است. این شرکت در زمینه تولید انواع پوشاک مردانه و پوشاک – پوشاک بچه گانه و منسوجات برای منزل فعالیت دارد . ولی شهرت برند گانت بخاطر تولید پیراهن نخی مردانه است.

این شرکت همیشه کیفیت در تولید و نوآوری را در نظر داشته است. امروزه پیراهن گانت یکی از پرفروشترین انواع پیراهن مردانه و زنانه در دنیاست. یکی از سایر تولیدات شرکت GANT تولید ساعت مچی گنت است که طرفداران زیادی دارد. قیمت ساعت گنت نسبت به سایر برندها مناسب تر بوده و از طراحی زیبا و چشم نواز نیز برخوردار است.

مشتریان گرامی می توانند به صورت مستقیم محصولات GANT را از نمایندگی رسمی پوشاک گانت در ترکیه خرید کنند. آدرس و لینک نمایندگی پوشاک گنت در ترکیه در سایت اصلی آن در آمریکا ثبت شده و به سایت ترک لینک داده شده است.

پارچه های نخی بکار رفته در تمام محصولات گانت با فن آوری Tech Prep ساخته شده اند. تچ پرپ باعث افزایش طول عمر پارچه و حفظ فرم و شکل محصول میشود و راحتی را برای افراد به ارمغان می آورد. برند GANT پارچه های هوشمنده ساخته شده با این فناوری را انقلابی در مد کلاسیک می داند.


محصولات گانت - GANT products

برند گانت کار خود را با پوشاک مردانه آغاز کرد ولی خیلی زود به تولید انواع پوشاک با کیفیت زنانه و بچه گانه پرداخت. اکنون گانت انواع پوشاک مردانه و زنانه با کیفیت را در تمام جهان به فروش می رساند. پارچه های نخی بکار رفته در پیراهن های گانت با فن آوری Tech Prep ساخته شده اند. پیراهن هایی که صاحبان آنها را بدور از عرق و همیشه خنک و در حرکت نگه می دارند.