لوازم آرایشی Note ترکیه نمایش بزرگتر

لوازم آرایشی Note ترکیه

Note - نوت ترکیه

Note Cosmétique - نوت یک برند اروپایی است که تولیدات خود را از سال 2014 شروع کرد. عمده محصولات این شرکت انواع لوازم آرایشی و زیبایی است. کسانی که این برند را پایه نهادند از افراد باسابقه و کاربلد در زمینه تولید لوازم آرایشی هستند.

محصولات نوت

برند Note - نوت طیف وسیعی از لوازم آرایشی و بهداشتی را تولید می کند مانند انوع رژ لب انواع کرم صورت کرم دست و پوست - محصولات مراقبت از پوست و ...

سایت Note ترکیه

Note در ترکیه وبسایت رسمی و چندین شعب در شهرهای مختلف ترکیه دارد. افراد می توانند محصول مورد نظر خودشان را  به صورت آنلاین خرید کنند یا به شعب نوت در شهر ها ترکیه بروند.برای مشاهده سایت نوت ترکیه  اینجا بزنید.

بوتیک رسمی Note در ترندیول

برند نوت علاوه بر سایت خودش دارای یک بوتیک در سایت ترندیول ترکیه است و تقریبا تمام اجناسی را که در سایت خودش دارد از طریق بوتیک ترندیول هم عرضه میکند.

اتاسان اپتیک ترکیه

دقت داشته باشید ممکن است بعضی اجناس در وبسایت رسمی Note ترکیه ارزانتر از بوتیک ترندیولش باشد یا برعکس امکان دارد همان کالا  در ترندیو دارای تخفیفی باشد ولی در سایت اصلی بدون تخفیف باشد. پس موقع خرید از نوت ترکیه بهتر است قیمت آن محصول انتخابی را در هر دو جا چک کنید.

نکته دیگر اینکه با توجه به مسدود بودن سایت ترندیول در ایران برای مشاهده  در ترندیول باید از vpn استفاده کنید.